Manažer/ka obchodu - automotive Hradec Králové

Plat: 45000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

nezbytná na této pozici je angličtina/němčina na aktivní či pokročilé úrovni
VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
praxi v oblasti zahraničního obchodu (v automotive výhodou)
výborné komunikační a prezentační dovednosti, silnou a dynamickou
osobnost, aktivní přístup k práci a výraznou orientaci na výsledek,
flexibilitu, schopnost samostatně se rozhodovat
výborná znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B (zahraniční
cesty)

Nabízíme

zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti působící v oblasti
automotive, jistotu stabilního zaměstnání, pružnou pracovní dobu
motivační mzdové ohodnocení, prémie dle plnění hospodářských
výsledků
příležitost pro osobnostní a profesní rozvoj
zaměstnanecké výhody a benefity (např. jazykovou výuku, další odborný
rozvoj, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu,
závodní jídelnu v areálu společnosti, příspěvek na stravování)

Kdy můžete nastoupit?
ihned nebo dohodou

Náplň práce

Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly?

komunikace se zákazníky VW a AUDI
provádění analýz trhu a konkurence, cenových průzkumů
zpracování podkladů pro roční, dlouhodobé a strategické plány prodeje

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853