Kontrolor pohledávek/ Credit controller Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, min. SŠ ekonomického směru, znalost účetních výkazů; znalost MS Excel na pokročilé úrovni; plynulá AJ v mluvené i písemné formě;

* zkušenosti se správou úvěrů (kontrola úvěrů nebo vymáhání) budou výhodou,

* znalost SAP bude výhodou,

* ochota rozvíjet se,

* kreativita,

* analytické a logické myšlení,

* pracovní dovednosti týmu,

* komunikační dovednosti

Nabízíme

* finanční ohodnocení dohodou

* práce v úspěšné nadnárodní společnosti

* odborná školení a možnost dalšího vzdělávání

* 5 týdnů dovolené

* další benefity zaměstnaneckého programu firmy

Náplň práce

* monitorování a analýza pohledávek zákazníků,

* analýza zákazníka a stanovení úvěrového limitu,

* zajištění souladu se zásadami společnosti,

* měsíční reporting pohledávek,

* spolupráce s oddělením péče o zákazníky a prodeje,

* spolupráce s úvěrovými pojišťovnami, ratingovými agenturami

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052