Hledáme nové kolegy na HPP do výroby komponent do aut České Velenice

Plat: 120 - 200 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: České Velenice, Jihočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Neboj se k nám přijít a ukázat co v tobě je!

Co od tebe potřebujeme
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
- uživatelská znalost práce na PC
- práce na podobné pozici výhodou

Nabízíme

Čeká tě u nás mnoho benefitů:
- ubytování s příspěvkem 3.000 Kč
- zajištěná doprava do práce
- dotované stravování na pracovišti nebo stravenky
- možnost práce přesčas
- vyplácení týdenních záloh
- veškerou administrativu můžeš nechat na nás

Mzda a příplatky:
- nástupní plat od 120 Kč/hod, po zapracování až 200 Kč/hod hrubého
- docházkový bonus 1.500 Kč/měsíc za pravidelnou docházku
- výkonnostní prémie 5.000 – 15.000 Kč
- další individuální odměny dle výsledků tvojí práce

Náplň práce

Pracuj s námi tam, kde tě to bude bavit!

Uděláme z tebe:
- šikovného svářeče CO2
- údržbáře a seřizovače strojů
- operátora výbory
- skladníka

AUDIT ADVICE, s.r.o.

náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
Česká republika

Kontaktní osoba:
Denisa Nováková   703466995