Kuchař/Kuchařka Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme profesionály z řad kuchařů a šéfkuchařů. Spolehlivé, samostatné, flexibilní kuchaře, srdcaře, pro které není vaření jen prací, ale vášní a posláním.

Hledáme pečlivé, pracovité a týmové kuchaře a kuchařky, kteří mají chuť a nadšení pro práci v gastronomii.

Nabízíme

Nabízíme HPP, vše na výplatní pásce, řádnou placenou dovolenou. Ranní směny pondělí až pátek, max. 50 hodin týdně, volné víkendy, svátky. Kulinářské kurzy, benefity, možnost přivýdělku na našich catering akcích.

Naše dlouhodobá vize gastronomie je spokojenost a radost z řemesla profesionálně a za jasných podmínek.

Náplň práce

Rosteme a chystáme se na velké věci. Hledáme osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii.

Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

PERFECT CANTEEN s.r.o.

14000 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Pokorná