Inspektor/ka kontroly kvality Pardubice

Plat: 30240 - 41600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do moderního výrobního závodu z oblasti automotive v Pardubicích hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici Inspektor/ka kontroly kvality.

Jaké předpoklady byste měl/a mít?

- vzdělání technického směru
- orientaci ve strojírenských výkresech
- uvítáme zkušenosti z výroby nebo pozice kontrolor/ka kvality (výhodou)
- znalost MS Office
- angličtinu na komunikativní úrovni (výhodou)
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

- moderní pracovní prostředí a práci s nejnovějšími technologiemi a postupy
- měsíční bonus až 3 000 Kč s možností využití SODEXO poukázek
- roční bonus za věrnost
- práci v třísměnném provozu
- po prvním odpracovaném roce 5 dní dovolené navíc
- stravování v závodní jídelně s cenou 20 Kč/oběd
- zvýhodněný mobilní tarif
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Náplň práce

- systémová měření na nejmodernějších zařízeních (souřadnicové měřící stroje, profiloměry, ...)
- provádění vizuální a rozměrové kontroly výrobků
- kontrolní činnost spojená se sériovou výrobou
- vytváření programů pro souřadnicové měřící stroje
- dokumentace a vedení záznamů kontroly

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Fischerová   778446766