Zkušební technik do elektro výroby - nástup ihned Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro největšího průmyslového zaměstnavatele v Olomouci hledáme pro dlouhodobou spolupráci nové kolegy.
Firma sídlí přímo v Olomouci a zabývá se výrobou elektrických generátorů a alternátorů.

Hlavním požadavkem je platná vyhláška 50/1978 Sb. §6.
Uvítáme také pokud máš vzdělání v oboru elektro (SOU/SŠ).
Oceníme pokud máš již nějaké zkušenosti - ale dáme šanci i absolventům.

Nabízíme

Hodinová mzda 138 plus 18% prémie - průměrně na hodinu tedy 163 Kč.
Každý měsíc bonus až do 2000 Kč.
Příplatek za odpolední 8,-kč za noční 21,-Kč.
Možnost využívat zvýhodněné závodní stravování.
Možnost práce přesčas - příplatek v týdnu 30%, 50% o víkendu.
Pohodový tým a přátelskou atmosféru.

Náplň práce

Hledáme nadšence do elektra na pozici zkušebního technika.
Na starost budeš mít zapojování a kontrolu vyrobených alternátorů.
Podíl budeš mít také na jejich výrobě.
Práce probíhá ve směnném provozu - dvě nebo tři směny.
Rádi tě přivítáme na prohlídce provozu, kde ti vše ukážeme.

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Petříková