Učitel/ka odborného předmětu elektronika, elektrotechnika Holice

Plat: 38000 - 47000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Holice, Pardubický
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do moderního provozu Střední školy automobilní v Holicích hledáme vhodného kandidáta na pozici učitel/ka odborného předmětu - elektronika, elektrotechnika.

- ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v požadovaném oboru
- Pedagogické minimum (výhodou, možno získat v průběhu zaměstnání)
- ŘP skupiny B (výhodou)

Nabízíme

- Práci s moderními technologiemi a jedinečným technickým vybavením
- Systém odměňování podle 12. platové třídy (tarif dle počtu let praxe)
- 40 dní dovolené + 10 dní studijního volna
- Bonusový program formou FKSP
- Osobní příplatky a prémie
- Zvyšování kvalifikace a možnost odborného růstu
- Dotované závodní stravování včetně svačin
- Po zkušební době jednorázová finanční odměna 40 000 Kč

Náplň práce

- Teoretická výuka studentů zaměřená na silniční vozidla, údržbu a opravy vozidel, elektroniku, elektrotechniku

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Fischerová   778446766