Šéfkuchař/ka firemního stravování Tyco Electronics Kuřim

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kuřim, Jihomoravský
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

praxi v oboru ( v oblasti závodního stravování výhodou)
schopnost týmové práce, organizační a řídící schopnosti
příjemné vystupování, odolnost vůči stresu
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz

Nabízíme

zázemí silné, rozvíjející se společnosti
práce na HPP
transparentní odměňování
možnost uplatnit své nápady
nástup po dohodě

Náplň práce

zodpovědnost za chod provozu výroby teplých i studených jídel (cca. 500 porcí/den)
řízení kolektivu zaměstnanců
organizace výrobních procesů
sestavování jídelních lístků a výrobního plánu
kalkulace cen jídel

GTH catering a.s.

Lidická 323
Beroun
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ilona Dibelková   725 939 144