Operátor výroby montáž od 170Kč/h Ostrava Hrabová

Plat: 24000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava Hrabová, Moravskoslezský
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme manuálně zručné a zodpovědné zaměstnance na HPP do třísměnného provozu.
Praxe ve výrobě je výhodou, zájem o přesčasy vítán, možnost služebních cest do Německa (dle domluvy).

Nabízíme

smlouva HPP, třísměnný provoz na 7,5h směny, základní sazba + příspěvky na stravu, příspěvek na dopravu, bonus za docházku, příp. diety.

Náplň práce

obsluha montážní linky
změny/střídání pozice/pracovní náplně pravidelně co 1-2hodiny
montáž drobných dílů do motoru
jednoduchá práce
výroba v novém, čistém prostředí
rozjezd nových linek
třísměnný provoz
víkendy volné
možnost přesčasů

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marcela Pagáčová   720 054 171