Příležitost pro absolventy|zákaznický servis Pilsen

Lokalita pracoviště: Pilsen, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Schopnost komunikovat v anglickém jazyce pro interní/externí účely
- Komunikativní, cílevědomý typ osobnosti
- Prozákaznická orientace (umět vyslechnout, zanalyzovat, navrhnout řešení)
- Ochota se učit - Vše potřebné doučíme :)
- Další znalost cizích jazyků VELKOU VÝHODOU!

Poprosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba
- Možnost Home Office
- Kvalitní systém zaškolení
- Jazykové kurzy
- Stravenky
- Nápoje a stravování na pracovišti

Náplň práce

Máte po škole a hledáte možnost práce, ve které byste uplatnili své komunikační dovednosti? Rádi byste uplatnili angličtinu na denní bázi při komunikaci se zákazníky? Chcete vidět za svojí prací výsledky a chcete mít možnost kariérního růstu?

Zašlete nám svůj životopis!

Aktuálně hledám pro kanceláře mezinárodní logistické společnosti přímo v centru Plzně kandidáty na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS!

Vaší náplní práce bude:
- Komunikace se zákazníky v písemné/telefonické podobě
- Řešení náhlých problémů spojených s přepravou
- Administrativa spojená s dotazy/problémy zákazníků
- Time management - rozhodování priorit během směny

Grafton Recruitment s.r.o.

Dobrovského 74
Vysoké Mýto
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227