Specialista logistiky|Plzeň Pilsen

Lokalita pracoviště: Pilsen, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání s praxí v logistice či VŠ vzdělání logistickým směrem
- Zkušenosti s logistikou, přepravními, dopravními společnostmi
- Komunikativní úroveň angličtiny (ústní/písemná)
- Znalost práce s MS OFFICE
- Chuť na sobě pracovat, zlepšovat se v oboru logistiky
- Další znalost cizích jazyků VELKOU VÝHODOU!

Poprosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba
- Možnost Home Office
- Kvalitní systém zaškolení
- Jazykové kurzy
- Stravenky
- Nápoje a stravování na pracovišti

Náplň práce

Rádi během své práce komunikujete a potřebujete při své práci různorodost? Máte angličtinu na komunikativní/pokročilé úrovni a rádi byste angličtinu využili na denní bázi?

Potom pozice SPECIALISTA LOGISTIKY je pro Vás jako dělaná!

Jako SPECIALISTA LOGISTIKY budete mít na starost:
- Zákaznický servis, komunikace s našimi klienty/zákazníky
- Kontrola nad bezproblémovým průběhem dodání zakázky
- Práce v interním systému
- Podpora optimalizace logistické sítě klientů

Grafton Recruitment s.r.o.

Dobrovského 74
Vysoké Mýto
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227