Elektrikář - Nadstandartní benefity - Ihned do kmene! Brno

Plat: 27000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vyhláška č. 50/78, §5 a vyšší

* Orientace v technické dokumentaci

* Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

* Dotované závodní stravování - teplé obědy i večeře

* Příspěvek na penzi

* Příspěvek na penzijní připojištění

* Příspěvek na životní pojištění

* Příspěvek na dopravu

* Odměny za pracovní výročí

* Ubytování

* 13.plat

* Pro dlouhodobé zaměstnance více dní dovolené, bonusy za pracovní výročí, bezúročné půjčky

* Příspěvek 2000,- na sportovní, léčebné či rekreační aktivity nebo na zboží a služby (masáže, knihy, vstupenky, léky, dioptrické brýle)

Náplň práce

Na pozici Elektrikáře budete zaštiťovat provozuschopnost a opravy textilních strojů po elektrické stránce v přiděleném úseku.

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Anna Fešarová