Logistik Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* minimálně SŠ vzdělání, možno i absolvent
* praxe na obdobné pozici a u výrobní společnosti výhodou
* komunikativní znalost AJ
* znalost SAP výhodou
* dobrá znalost MS Excel
* samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

* stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
* 7,5 hodinová pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou a Vánoce
* příspěvek na penzijní fond a stravování
* jazykové a firemní vzdělávání

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni
* zajišťuje dopravy dílů pro tuzemsko i zahraničí
* řeší případné kvantitativní neshody a záměny expedovaných dílů
* připravuje podklady pro celní řízení
* vystavuje fakturační a expediční dokumenty
* zajišťuje expedici výrobků k zákazníkům včetně objednání dopravy
* administrativní činnost v systému SAP

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová