Samostatný recruiter s potenciálem na vedoucí pobočky Praha

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Středočeský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro naši společnost hledáme samostatného recruitera a ochodníka, který by byl schopen otevřít pobočku v lokalitě Praha.
Požadujeme:
zkušenosti s recruitmentem THP pozic
dobré komunikativní schopnosti
obchodní dovednosti
pro zákaznický přístup
ekonomická zdatnost
zaměření na efektivitu

Nabízíme

Nabízíme práci pro nadnárodní avšak menší společnost, s čímž souvisí pohodová pracovní atmosféra.
Velmi přátelské pracovní prostředí v menším týmu.
Systém zaučení a spolupráce.
Dobré platové podmínky a nadstandardní bonusový systém

Náplň práce

Nábor zaměstnanců pro vytipované podniky
Akvizice klientů
Akvizice kandidátů
Podílení se na business plánu
Pohovory s kandidáty, zpracování profilu
Komunikace s klienty ohledně poptávky pozic a profilu kandidátů

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

301 00 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Vyskočilová   731412660