Elektrokonstruktér (junior) Lanškroun

Plat: 38000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lanškroun, Pardubický
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Stabilní český výrobce strojů hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Programátor PLC / SW elektro konstruktér. Pozice je vhodná pro absolventy elektrotechnických oborů, kteří hledají novou výzvu, chtějí kariérně růst a cestování jim nedělá problém.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

* elektrotechnické vzdělání

* znalost programování a tvorby řídících SW pro PLC

* ochotu se dále vzdělávat

* Aj minimálně na základní úrovni

Nabízíme

* zázemí mezinárodně uznávané rostoucí společnosti

* nejmodernější pracovní prostředí

* odborné vzdělávání

* kariérní růst

* mzda dle Vašich zkušeností

* motivační systém odměňování - bonusy dle výkonu

* dotované stravné

* další zaměstnanecké benefity

Náplň práce

* tvorba řídících SW pro PLC

* oživení a dohled nad výrobou vlastních řešení

* tvorba koncepcí řízení strojů

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Fischerová   778446766