Dělník/Montážní dělník - 212 Kč/hod., práce na ranní směnu Kopřivnice

Plat: 212 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- manuální zručnost
- praxe ve výrobě (napr. Operátor výroby) - VÝHODOU
- spolehlivost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- 212 Kč/hod.
- možnost záloh
- ubytování
- příspěvky
- nástup dle domluvy

Náplň práce

Obsazujeme pozice:
Montážní dělník – jednodušší práce na montáži, práce s nářadím
Dělník v obrobně – obsluha pračky, obsluha vrtačky, jednodušší práce při obrábění, příprava materiálu
Strojírenský dělník – obsluha tryskače na kalírně, pomoc při kalení, fyzicky zdatnější

- ranní směna, Po-Pá
- pracoviště: Kopřivnice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8
Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Hrušková   737016025