IT Support Specialist (junior) Ostrava

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte za sebou alespoň krátkou zkušenost na obdobné pozici? Domluvíte se zároveň anglicky? Hledáte práci, kde budete mít možnost se dále rozvíjet, využívat angličtinu a pracovat z pohodlí domova? Dejte mi o sobě vědět!
Pro našeho klienta aktuálně hledám jednoho nového šikovného kolegu (m/ž) pro rozšíření stávajícího týmu.

na pozici vás čeká:
- SW podpora zákazníků (i pro zahraničí) - nastavení/ řešení problémů se systémem/ aplikací
- komunikace se zákazníky při řešení nastálých situacích
- spolupráce s kolegy z dalších oddělení
- návrhy ke zlepšení procesů

nabízíme:
- možnost práce na home office
- flexibilní pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- příspěvek na životní pojištění/ penzijko
- notebook, telefon
- kurzy/ školení pro další rozvoj

očekáváme:
- komunikativní úroveň AJ
- vzdělání v oblasti IT
- zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
- orientaci v počítačových sítích (DNS, IP aj.)
- znalost SQL

máte další dotazy?
Neváhejte se mi ozvat a já vám sdělím další informace.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Patrik Gřešíček