Procesní inženýr Kamenice

Lokalita pracoviště: Kamenice, Hlavní město Praha
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- 3 roky zkušeností na obdobné pozici, ideálně v automotive.
- Znalosti v oblasti automatizace, pneumatiky, hydrauliky, senzoriky.
- Zkušenosti se sledováním a vyhodnocovanim hodnot OEE, analýzou příčin problémů a jejich řešením.
- Orientaci v technické dokumentaci.
- Aktivní přístup k řešení problémů, dobré organizační schopnosti, zodpovědnost.
- Komunikativní znalost AJ (němčina výhodou).

Nabízíme

- Zajímavou náplň práce a podporu ve fajn týmu odborníků.
- Nadstandartní mzdu.
- Stabilitu a práci v úspěšné české společnosti fungující už 200 let.
- Nejmodernější technologie – zázemí moderní, úspěšné společnosti s vlastním výzkumem a vývojem.
- Komunikace s TOP zákazníky z automobilového světa.
- Přátelský kolektiv.
- Bonusy/prémie.
- Mobilní telefon, notebook.
- Vlastní organizace náplně práce.
- Individuální rozvržení pracovní doby.
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
- Vzdělávací kurzy, školení.
- Závodní stravování + občerstvení na pracovišti.

Náplň práce

- Návrh, instalace a zavádění nových výrobních technologií a výrobních linek.
- Optimalizace výrobních procesů a zařízení.
- Vyhodnocování zkušebních provozů technologií a vytváření návrhů na zvýšení efektivity.
- Příprava výrobních linek pro nové typy výrobků.

GUDMUND s.r.o.

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Kvapilová