Zákaznická podpora – Home-office Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, který se zabývá prodejem módy, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Zákaznická podpora – Home-office.

NÁPLŇ PRÁCE:

* Přijímání telefonátů od zákazníků, řešení jejich stížností a zodpovídání otázek
* Odpovídání na e-maily od zákazníků
* Práce na směny, ranní 8:00-17:00, odpolední 12:00-21:00, víkendy a státní svátky 9:00-17:00
* Podpora probíhá v češtině. V rámci firmy se pak ke komunikaci mezi kolegy využívá převážně angličtina
* Telefonní linka je pouze pasivní, žádné navolávání studených kontaktů

POŽADUJEME:

* Dobrá znalost práce s PC a v programech MS Office
* Schopnost rychle rozpoznat potřeby zákazníků
* Efektivní organizace práce, schopnost určit si priority
* Trpělivost a skvělé komunikativní schopnosti
* Schopnost práce v týmu i samostatně
* Čeština na úrovni rodilého mluvčího a angličtina na komunikativní úrovni v psané i mluvené podobě

NABÍZÍME:

* Práce na HPP
* Stravenky ve výši 109 Kč (55% hrazeno zaměstnavatelem, 45% hrazeno zaměstnancem)
* Atraktivní bonusy podle výkonu
* Káva a čaj
* Multisportovní karta
* Denní používání cizích jazyků, zejména angličtiny
* Skvělý bonus za doporučení
* Herní koutky (ping pong, fotbal), relaxační zóny a terasy (pro kuřáky i nekuřáky), plně vybavené kuchyňky
* V okolí budovy je spousta restaurací, které jsou také veganské
* Tým, který je vždy spravedlivý a lidský, včetně správy a řízení společnosti
* Fitness centrum nebo park v okolí
* Příležitost rozvíjet kariéru v nadnárodním prostředí
* V blízkosti MHD (Metro Budějovická)
* Nástup od 13.12.2021

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Kafetérie
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant