Senior Logistik Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenost s přepravou větších nákladů a komunikativní znalost anglického jazyka?
Pro logistickou společnost hledáme vhodného uchazeče do týmu na seniorní pozici!

Obdobná zkušenost v oblasti logistiky se zaměřením na nadzměrnou přepravu (OOG)
Prokazatelné znalosti v oblasti dovozu/vývozu pro řízení mezinárodních přeprav
Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2 - každodenní využití
Rozšířené dovednosti v oblasti celních postupů
Zkušenosti se správou mezinárodních obchodních transakcí a přepravních dokumentů
Multitasking, zodpovědnost, asertivní jednání

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Relevantní mzdové ohodnocení
Stravenky
5 dní dovolené navíc
3 sick days
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění
Multisport karta
Fitness zázemí v kanceláři
Firemní akce, teambuildingové výlety, charitativní akce
Program doporučení známého
Odměny k výročí u společnosti

Náplň práce

Plánování a sledování všech přeprav (námořní, pozemní)
Poskytování nejefektivnější dopravní strategie, vč. druhů dopravy, trasování, harmonogramu dodávek
Koordinovat operace - vykládka a nakládka plavidel, sdělovat pokyny pro manipulaci
Zpracování dokumentace
Vyřizování reklamací u dodavatelů a vymáhání pohledávek od dodavatelů
Provozovat a komunikovat procesy související s BOZP a kvalitou v oblasti logistiky, vč. postupů pro neshody/ incidenty, audity kvality dodavatelů prováděné inženýry kvality v oblasti získávání zdrojů
Hledat možnosti k úsporám

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Točíková