Servisní technik CNC - 50/6 výhodou - bez výjezdů Modletice Praha

Plat: 35000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme velkého nadšence do techniky (ideálně s vyhláškou 50 § 6), který se nebude bát servisovat/ či montovat elektro zařízení a CNC. Na této pozici se neobejdete bez zkušenosti se schématy!
- nejčastěji budete dělat elektrické, mechanické a hydraulické opravy
- budete nejenom stroje pravidelně udržovat, ale budete řešit i náročnější úkoly
- budete pracovat v týmu 5 lidí
- NEMINE VÁS ANI VÝVOJ NOVÝCH STROJŮ!

Nabízíme

- budete zkušený servisní technik/ montér elektro NEBO budete zapálený servisní technik/ montér, který se bude chtít elektro zařízením věnovat v budoucnu
- disponujete vyhláškou 50 § 6 -VÝHODOU
- UMÍTE PRACOVAT SE SCHÉMATY

Náplň práce

- jsme stabilní společnost, která se rozvíjí i této době
- hladovka Vám nehrozí, protože Vám dáme stravenky
- čekají Vás 4 týdny dovolené a více je na domluvě!

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427