Pracovník CNC stroje a formátovací pily Choceň

Lokalita pracoviště: Choceň, Pardubický
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

výuční list ideálně oboru technicky zaměřeného
manuální zručnost a předešlé zkušenosti robotického pracoviště výhodou
ochotu pracovat v jednosměnném provozu
výhodou jsou základy čtení z technické dokumentace
samostatnost a zodpovědnost
ochota se učit novým věcem v rámci zaučování se na dané pracovní pozici

Nabízíme

práci na hlavní pracovní poměr
stabilní zaměstnání
fajn zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, prací prášky, stravování, zdravé pátky, beznemocnost a mnoho dalšího..)
pohodový kolektiv
práci na jednu směnu (ranní 8), do budoucna počítat se dvěma směnami
pracovní smlouvu na dobu určitou, nástup je možný dle domluvy

Náplň práce

obsluha moderního CNC stroje nebo formátovací pily
formátování a obrábění dřevo-materiálu pro výrobu modelů forem apod.
práce s ručním nářadím a výkresovou dokumentací
vizuální kontrola výrobků po dokončení

COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Vysokomýtská 1294
565 01 Choceň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavla Štěpánková