Montér pro práci se dřevem - Německo Triptis

Plat: 2000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Triptis, Zahraničí
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsi tak trochu tesař, ale umíš to i s kovem? Šprechtíš natolik, aby sis objednal kafe a pohráváš si s myšlenkou vycestovat za prací do zahraničí? Pojď do toho s námi a staň se naším montážníkem pro práci se dřevem v německém Triptisu!

Místo pohovoru: Hodonín

Jak si Tě představujeme?

Dřevo nebo kov, je Ti to jedno, poradíš si s obojím.
Rovné prkno uřízneš skoro i po slepu.
Oháníš se nejen manuální pilkou, ale držel jsi už v roce i nějaké to elektrické nářadí.
Technická dokumentace pro Tebe není španělskou vesnicí, a to ani v němčině.
Jsi ve formě, takže Tě trocha fyzické práce nezdolá.

Nabízíme

Práce na pracovní smlouvu (nejde o práci na ŽL!!!).
Výdělek od 12,50€/hod brutto (2000€/měsíc) s možností navýšení po zkušebce.
Příspěvek na ubytování.
Příspěvky na dopravu.
Zázemí firmy, která se za Tebe vždy postaví.
Pomoc při řešení problému v práci i mimo ni.
Bezproblémový přechod hranic i pohyb po Německu na základě zvláštního povolení koncového zaměstnavatele.

Náplň práce

Práce se dřevem i kovem, takže docela fuška.
Práce v hale ve stoje.
Montování podlah, návěsových ramp, komponentů na návěsy, výstupní kontrola.
Turnusy - 21 dní pracuješ, 7 dní volno.
Možnost přesčasů a tedy vyššího výdělku.
Pohovor u nás v jihomoravském Hodoníně nebo online.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Pryglová Linhartová