Nákupčí v oblasti auto - moto (Praha)

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Je samostatná administrativní práce právě tím, co Vás baví? Přijďte posílit náš tým nákupního oddělení a staňte se naší součástí jako nákupčí autodílů!

POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE:

dokážete svou poctivou prací dostat požadované množství zboží včas na správné místo
nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce
patří pečlivost, důslednost, spolehlivost k vašim silným stránkám
jste týmový hráč a dokážete zastoupit plnohodnotně kolegu
ovládáte excel na uživatelské úrovni...
...PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!

Nabízíme

CO PRACÍ V LKQ CZ ZÍSKÁTE:

rychle uvidíte výsledek vaší práce
stanete se součástí přátelského týmu, který se umí bavit i po práci
můžete se učit u leadera trhu, rádi předáme naše know-how
příspěvek na stravování
5 dní bonusového volna, Multisport karta, ActivePass
zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment, zvýhodněné vstupné do divadla
akce pro zaměstnance, na které se nezapomíná

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete prosím Váš životopis.
Těšíme se na Vás.

Náplň práce

ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:

vytvářením objednávek v systému dle požadavků zákazníka
komunikací s dodavateli o možnostech přepravy a době doručení
komunikací se zástupci centrálního skladu o stavu dodaného zboží
vyřizováním reklamací o nedodaném či poškozeném zboží s dodavateli
poskytováním informací o stavu objednávky kolegům

Auto Kelly a.s.

Kontaktní osoba:
Jitka Truchlíková   724 670 233