Administrativní pracovník – Ostrava až 140Kč/hod

Plat: 140 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme týmového parťáka pro našeho významného klienta, do e-shopu, který dlouhodobě distribuuje různorodý sortiment nejen v České republice a na Slovensku. ale také po celé Evropě.

Požadujeme:

• Samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup.
• Uživatelská znalost práce s počítačem.
• Dobré organizační schopnosti.
• Zodpovědnost, pozitivní přístup.
• Praxe na obdobné pozici nebo s programem Helios výhodou.

Nabízíme

• Práci pro mezinárodní společnost.
• Různorodá pracovní náplň.
• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání.
• Příjemné pracovní prostředí.
• Pracovní doba Po až Pá (7:30-16:00)
• Motivační mzdové ohodnocení až 140 Kč/hod.

Náplň práce

• Administrativa spojená s evidencí a archivaci dokumentů.
• Vyřizování různorodých požadavků v oblasti provozních činností společnosti.
• Výpomoc při účtování a fakturaci.
• Komunikace s oddělením logistiky a dopravy.
• Spolupráce s ostatními provozy ve firmě.
• Práce s počítačem.
• Reporting.

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 171
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Brno pobočka   773 666 941