Projektant/ka sdělovacího zařízení Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ (SŠ) elektrotechnického směru (telekomunikace, sdělovací zařízení výhodou),
znalost práce na PC (základy CAD – AutoCad/MicroStation, Word, Excel),
schopnost práce v týmu, ale i samostatně,
znalost železniční problematiky výhodou,
zájem o problematiku oboru,
odpovědnost a preciznost,
výborné komunikační dovednosti,
řidičský průkaz skupiny B,
příjemné a profesionální vystupování.

Nabízíme

Nabízíme:
zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých významných dopravních staveb,
pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
dobrý kolektiv,
možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
benefity ve formě: pružné pracovní doby, 8 dní placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, podniková jídelna, důchodové a životní pojištění, příspěvek na bydlení, odměna při pracovních výročích, zaměstnanecké výhody u KB a ČSOB, možnost zaměstnanecké půjčky, příspěvky na sportovní aktivity a další…
Nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce

Spolupráce a později samostatná činnost při zpracování projektové dokumentace slaboproudých rozvodů a sdělovacích (telekomunikačních) zařízení (optická a metalická kabelizace, přenosové systémy, EZS, EPS, kamerové systémy, informační systémy, rádiové systémy, vnitřní rozvody, řídící technika a další) na infrastrukturních stavbách, případně přeložek kabelů a vedení.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853