Seřizovač sériové výroby s AJ / Procesní inženýr Prostějov

Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme seřizovače, ideálně z výroby plastů, který se nebojí hovořit anglicky a chce se posunout na post Procesního inženýra.

Min. roční zkušenosti ve výrobní společnosti, preferujeme automotive, není to však podmínkou, ideální je vzdělání zaměřené na procesního inženýrství, případně praxe Seřizovače sériové výroby
Komunikativní anglický jazyk, který budete používat

Nabízíme

Stabilní silná společnost
Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí
Dobré finanční ohodnocení
Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti
Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce
Systém zaškolení-kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete
22dní dovolené a mnoho dalšího

Náplň práce

Návrh, vývoj a implementace nových výrobních technologií v rámci vývojových projektů (návrh dílů, výrobních prostředků, výrobního procesu a industrializace) v předvýrobní a předsériové fázi.
Budete připravovat technické specifikace, získávat vzorky, validovat nástroje a vybavení, posléze se pak aktivně účastnit výroby vzorků a předsérií.

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renáta Kolárová