Skladník i bez zkušeností - nástup ihned s ubytováním zdarma Liberec

Plat: 22000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme šikovné kolegy/kolegyně na pozici skladový operátor s obsluhou vysokozdvižného a nízkozdvižného vozíku.

- pokud budete mít zkušenosti ze skladu a vlastníte průkaz VZV, jste náš člověk
- ochota a možnost pracovat na směny
- rádi přivítáme i nové kolegy/kolegyně, kteří nemají zkušenosti přímo ze skladu a vše potřebné je zaučíme

Nabízíme

- základní mzda až 21.350,-Kč
- noční PŘÍPLATEK 1.500,- Kč
- odpolední PŘÍPLATEK 375,- Kč
- PRÉMIE za docházku 3.000,- Kč
- možnost ZVÝHODNĚNÉHO ubytování (50,- kč za den, strhává se z výplaty)
- DOTOVANÉ stravování
- MOBILNÍ TARIF ZDARMA neomezené volání a sms + 1,5 GB internetu

Náplň práce

- naskladňování a vyskladňování zboží do/z skladu
- vyřizování objednávky dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace
- manipulace se zbožím
- realizace všech skladových operací za použití vysokozdvižného vozíku a ostatní manipulační skladové techniky, včetně skeneru
- práce se čtečkou a manipulace s paletovým vozíkem

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Pichoňská   +420 778 413 826