Výpomoc do skladu - Čestlice - 190 Kč/hod - odpolední směny Průhonice, Čestlice

Lokalita pracoviště: Průhonice, Čestlice, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na výpomoc v expedičním skladu v Čestlicích.

Informace o pracovním místě:

naskladňování a vyskladňování zboží – IT sortiment a spotřební elektronika,
manipulace s kartony a jednotlivými kusy zboží,
práce se čtečkou kódů,
odpolední směny Po-Pá 14:00-22:00,
dostupnost busem 10 min. od metra Opatov (C).

Požadujeme:

čistý trestní rejstřík,
možnost docházet Po-Pá,
zkušenosti na obdobné pozici výhodou – není podmínkou,
schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost,
administrativní pečlivost.

Nabízíme:

pracovní dobu od pondělí do pátku (volné víkendy a státní svátky),
práci v úspěšné mezinárodní společnosti,
přístup k nejmodernějším PC technologiím,
práce v malém přátelském kolektivu.

Agentura STUDENT s.r.o.

148 00 Praha - 4
Česká republika

Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   777 684 854