Zámečník / Svářeč - TOP mzda / i Absolventi / Náborový příspěvek Hranice

Plat: 34000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hranice, Olomoucký
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Základní znalost výkresové dokumentace.
- Absolvování alespoň základního kurzu svařování.
- Ochota pracovat na 3 směny.

Nabízíme

- mzda 34 000 - 40 000 i se všemi příplatky
- Smlouva na dobu neurčitou.
- 5 týdnů dovolené
- Výkonnostní Bonusy
- 13. plat
- Náborový příspěvek 30 000 Kč
- Benefity (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění)

Náplň práce

- Budete sestavovat a svařovat díly dle výkresové dokumentace.
- Při své práci se setkáte s velkým množstvím různých technologií svařování
- Pokud budete chtít své schopnosti svařování rozvíjet, umožníme Vám to.
- Možnost práce se svařovacími roboty.
- Pozice vhodná i pro absolventy bez zkušeností se svařováním, vše Vás naučíme.

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227