Brusič / Obsluha strojí pily - Rekvalifikace - i bez zkušeností Zlín

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Zlín, Zlínský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, strojírenskou firmu sídlící v Napajedlech hned u Otrokovic hledáme Brusiče a pracovníky obsluhy strojní pily.

Nejsou pro nás důležité roky zkušeností, ale Vaše chuť do práce. Vše Vás naučíme!

Co od Vás potřebujeme?

- Chuť učit se nové věci.
- Mít vlastní odpovědnost (netolerujeme pozdní příchody do - práce ani alkohol v práci).

Výhodou bude když:
- Budete mít výuční list ze strojírenského oboru (není podmínkou)

Nabízíme

- Atraktivní mzdové ohodnocení (od 28 000 Kč i s příplatky)
- Nástupní bonus (20 000 - 50 000 Kč; pouze pro pozici Brusiče)
- Možnost zvyšování kvalifikace spolu s růstem mzdy
- Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Stravenkový paušál - 58 Kč navíc do výplaty za každou směnu
- Příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs.
- Občerstvení na pracovišti

Náplň práce

- Budete obsluhovat stroje pro Broušení (nejedná se o ruční Brusky).
- Budete brousit nástrojovou ocel, popřípadě řezat materiál na strojní pile.
- Na pozici Brusiče budete měřit výrobky a kontrolovat výrobu dle výkresové dokumentace.
- Na pozici Obsluhy strojní pily pak budete odměčovat ocel pomocí metru.
- Získané zkušenosti a kvalifikace Vám v budoucnu pomohou na trhu práce.

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Václav Jureček