Úklid popůvky Brno venkov

Lokalita pracoviště: Brno venkov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* čistý rejstřík trestů
* spolehlivost
* pečlivost a samostatnost

Nabízíme

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Přijmeme šikovné, pečlivé pracovníky na úklid do Popůvek.

* 120Kč/hod.
* nástup možný ihned
* korektní jednání a precizní zaučení

* místo výkonu práce: Popůvky

Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle 725 677 254 (či 545 218 533) nebo na emailu inzerce@cbacorp.cz

Náplň práce

* úklid 2x týdně
* dopolední směna na 6 hodin
* úklid kanceláří a zázemí v příjemném prostředí

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Murlová