Hypoteční/úvěrový specialista - Bohumín

Plat: 30000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bohumín, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

HLEDÁME ZKUŠENÉHO SPECIALISTU PRO ZPRACOVÁNÍ ÚVĚROVÝCH PRODUKTŮ!

Máte praxi z oblasti úvěrových produktů na bydlení a jiných, než na bydlení? Nebojíte se velké zodpovědnosti a je na Vás spolehnutí?
Využijte svých schopností a staňte se součástí našeho týmu. Manažer pobočky se bankovnictví věnuje již řadu let a rád Vám předá své zkušenosti. Navíc Vás čeká intenzivní školení, kde se vše potřebné naučíte. Budete pracovat v týmu bankéřů, kteří vítají naše klienty s úsměvem na tváři a pomáhají jim plnit jejich sny.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

* Budete zpracovávat úvěry na pobočce od A až do Z

* Budete aktivně spolupracovat s obchodními partnery Banky

* Budete v kontaktu s novými lidmi, ale budete také poskytovat péči našim současným klientům

* Našim klientům budete pomáhat financovat jejich potřeby a přání, budete jim profesionálním poradcem při řešení otázek bydlení

CO K PRÁCI U NÁS POTŘEBUJETE?

* Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou

* Minimálně 3 roky praxe v oblasti poskytování úvěrových produktů

* Chuť pomáhat našim klientům, starat se o ně tak, aby si odnesli z návštěvy pobočky příjemný zážitek

* Schopnost aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti

* Plynule mluvit a psát česky, abys ses domluvil/a s našimi klienty

CO NAOPAK NABÍZME MY?

* Intenzivní školení a adaptační období

* Práci pod vedením pozitivního a energického manažera, který ocení, když budete proaktivně přicházet s novými nápady a podpoří jejich zavedení do praxe

* Fixní mzdu + nadstandardní odměny za obchodní výsledky

* Know-how těch nejúspěšnějších

* Výhodné podmínky na bankovní produkty

* Spolupráci na dobu neurčitou s možným nástupem ihned

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková