Klientský poradce pro pobočku Brno - vinohrady Brno-Vinohrady

Plat: 25000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno-Vinohrady, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví vás každodenní komunikace s lidmi? Jste fanda digitalizace a zjednodušování procesů?
Chcete spolupracovat na bankovních kampaních a rozhodně se nebojíte zodpovědnosti a vysokého pracovního nasazení?
Pojďte pracovat na naši pobočku v Brně - Vinohrady.

CO BUDE VAŠE PRÁCE?

Pečovat o klienty, radit jim při výběru našich produktů, poskytovat jim komplexní bankovní a investiční služby.

OČEKÁVÁME OD VÁS:

* Přirozenou inteligenci a uživatelskou znalost internetu a MS Office.

* Základní orientaci v oblasti bankovních služeb, vše ostatní vás naučíme.

* Reprezentativní vystupování, prodejní schopnosti a příjemné jednání s lidmi.

COK PRÁCI U NÁS POTŘEBUJETE?

* Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.

* Chuť pomáhat našim klientům.

* Zkušenost například z obchodní pozice, z oblasti financí či přímo z bankovnictví je velkou výhodou.

* Velmi nás potěší, pokud máte absolvovanou odbornou certifikaci ČNB pro zprostředkování a prodej úvěrových produktů.

CO NABÍDNEME MY VÁM?

* Pestrou práci v bankovnictví na plný úvazek.

* Zajímavou příležitost pro končící studenty, kteří hledají praxi bankovní sféře.

* Odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů a bankovnictví.

* Intenzivní školení a adaptační období, během kterého vás proškolí naši nejlepší specialisté.

* Práci pod vedením pozitivního a energického manažera, který ocení, když budete proaktivně přicházet s novými nápady a podpoří jejich zavedení do praxe.

* Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková