Osobní bankéř pro pobočku Praha Sokolovská Praha 8

Plat: 25000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 8, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME BANKÉŘE, JEHOŽ PŘEDSTAVA O ZAMĚSTNÁNÍ JE VÍC NEŽ JEN TEPLÉ MÍSTO. BANKÉŘE, KTERÝ SE NEBOJÍ ZMĚN A VÝZEV.

POKUD:

Jste zdatný obchodník;
Máte zkušenost z financí, bankovnictví nebo call centra;
Vám úsměv a dobrá nálada nejsou cizí;
Rádi hledáte cesty, jak klientům pomoci a dotahujete věci do konce;
Přinášíte dobré nápady a chcete se stále zdokonalovat;
Máte certifikaci na zprostředkování a prodej spotřebitelských úvěrů
…. PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

Se svými klienty budete navazovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy tak, aby pro ně návštěva pobočky byla příjemným setkáním s partnerem, na kterého se mohou spolehnout;
Budete poskytovat profesionální poradenství na míru a podle potřeb klientů tak, aby získali přesně to, co potřebují;
Zapojíte se do aktivního vyhledávání prodejních příležitostí.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

SŠ vzdělání s maturitou a znalost práce na počítači je něco, přes co nejede vlak;
Bez chuti se neustále učit;
Potěšíte nás, pokud již máte certifikaci ČNB na spotřebitelské úvěry.

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

Intenzivní školení a adaptační období, během kterého Vás naši nejlepší specialisté proškolí, abyste uměl/a vše potřebné;
Práci pod vedením pozitivního a energického manažera;
Možnost vydělat si zajímavou finanční částku na provizích;
Výhodné podmínky na bankovní produkty, slevy u firemních partnerů.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková