Osobní Bankéř - pobočka Dobříš

Plat: 25000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dobříš, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho přátelského týmu v Dobříši hledáme bankéře, jehož představa o zaměstnání je víc než jen teplé místo. Bankéře, který se nebojí změn a výzev.

Pokud:

   •  Jste zdatný obchodník;
   •  Máte zkušenost z financí, bankovnictví nebo call centra;
   •  Vám úsměv a dobrá nálada nejsou cizí;
   •  Rádi hledáte cesty, jak klientům pomoci a dotahujete věci do konce;
   •  přinášíte dobré nápady a chcete se stále zdokonalovat;
   •  máte certifikaci na zprostředkování a prodej spotřebitelských úvěrů
….. PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Co bude náplní Vaší práce?

   •  Se svými klienty budete navazovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy tak, aby pro ně návštěva pobočky byla příjemným setkáním s partnerem, na kterého se mohou spolehnout;
   •  Budete poskytovat profesionální poradenství na míru a podle potřeb klientů tak, aby získali přesně to, co potřebují;
   •  Zapojíte se do aktivního vyhledávání prodejních příležitostí.
Bez čeho se neobejdete?

   •  SŠ vzdělání s maturitou a znalost práce na počítači je něco, přes co nejede vlak;
   •  Bez ŽL na zprostředkování obchodu a služeb;
   •  Bez chuti se neustále učit;
   •  Bez certifikace na spotřebitelské úvěry.
Co u nás získáte?

   •  Intenzivní školení a adaptační období, během kterého Vás naši nejlepší specialisté proškolí, abyste uměl/a vše potřebné;
   •  Práci pod vedením pozitivního a energického manažera;
   •  Možnost vydělat si zajímavou finanční částku na provizích;
   •  Výhodné podmínky na bankovní produkty, slevy u firemních partnerů.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková