Specialista pro prodej pojistných produktů (pobočka Náchod)

Plat: 25000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Náchod, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

HLEDÁME KANDIDÁTA S OBCHODNÍM ZAMĚŘENÍM!

Baví Vás komunikovat s lidmi a líbilo by se Vám skloubit aktivní obchod s pojišťovnictvím? Máte obchodního ducha, silnou motivaci být úspěšný a touhu mít možnost 100% ovlivnit Váš příjem? Do našeho týmu hledáme možná právě VÁS.
Na naší retailové pobočce Vám poskytneme vlastní pracovní místo, služební notebook a zázemí, které budete mít plně k dispozici. Schůzky si tak budete moci sjednávat přímo na pobočce banky.

NÁŠ POJISTNÝ SPECIALISTA BUDE:

* Uzavírat s klienty banky pojistné smlouvy společnosti Allianz

* Aktivně participovat na prodejních kampaních u předem vytipovaných a předschválených klientů banky

* Mít k dispozici klientské portfolio domovské pobočky UniCredit Bank Náchod, které bude moci dále aktivně cross-sellovat

* Mít možnost uzavírat vlastní obchody

* Zohledňovat aktuální potřeby klientů

* Komplexně zpracovávat uzavřené obchody

* Sledovat konkurenci a využívat znalosti k vyhledávání nových obchodních příležitostí

* Pravidelně reportovat požadované výsledky

CO K PRÁCI U NÁS POTŘEBUJETE?

* Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou

* Živnostenský list na zprostředkování obchodu a služeb

* Požadujeme zkušenost z obchodní pozice v oblasti pojišťovnictví či z bankovního prostředí

* Být výřečný, pohotový a plynule mluvit a psát česky, abyste se domluvil/a s našimi klienty

CO NAOPAK NABÍZÍME MY?

• Fixní částku během adaptačního období

* Portfolio klientů domovské pobočky k oslovení

* Bankou generované sestavy vybraných klientů vhodných pro prodej pojistných produktů

* Bankovní notebook s potřebnými aplikacemi, Vaše vstupní investice je nulová

* Intenzivní školení a adaptační období, během kterého Vás naši nejlepší specialisté proškolí, abyste uměl/a vše potřebné

* Práci pod vedením pozitivního a energického manažera

* Možnost vydělat si zajímavou finanční částku na provizích

* Výhodné podmínky na bankovní produkty, slevy u firemních partnerů

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková