Operátor/ka výroby | náborový bonus 20 000 Kč | týdenní zálohy Valašské Meziříčí

Plat: 21000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Valašské Meziříčí, Zlínský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- manuální zručnost
- ochota práce na tři směny
- zkušenost ve výrobě výhodou

Nabízíme

- NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč
- PŘÍPLATKY za směnnost v průměru 1 200 Kč
- výkonnostní BONUS v průměru 2 500 Kč ve zkušební době
- výkonnostní BONUS v průměru 4 000 Kč po zaučení
- týmový BONUS 2 720 Kč
- týdenní ZÁLOHY
- UBYTOVÁNÍ v docházkové vzdálenosti od podniku
- nebo PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
- dotované stravování v podnikové jídelně
- možnost UBYTOVÁNÍ
- 5 týdnů dovolené
- volné víkendy

Náplň práce

- výroba komponentů pro automobilový průmysl
- obsluha montážní nebo svařovací linky
- třísměnný provoz

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Konečná   +420 775 867 246