Administrativa / referent se znalostí AJ a holandštiny Humpolec

Plat: 33000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Humpolec, Vysočina
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Znalost anglického a nizozemského jazyka na komunikativní úrovni (znalost nemusí být perfektní)
MS Office - běžnou uživatelskou znalost
Příjemné vystupování, organizační schopnosti

Nabízíme

Příjemný pracovní kolektiv
Pružnou pracovní dobu
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční bonus
Dovolená nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na penzijní a životní připojištění
Možnost pravidelné práce z domova
Telefon, notebook

Náplň práce

Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky firmy v anglickém jazyce a nizozemštině
Příjem objednávek a jejich zadávání do systému, zpracování objednávek
Předávání informací do výroby ohledně objednávek
Příprava patřičných podkladů
Práce s interním systémem

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Pitoňáková   +420 770 161 496