Vánoční brigáda ve výrobě v Mostě, s nástupem ihned

Lokalita pracoviště: Most, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete si přivydělat na vánoční dárky? Nebo hledáte dlouhodobou brigádu?
Přijmeme šikovné brigádníky na dlouhodobou spolupráci s možným přechodem na HPP!!!
Pracoviště přímo v Mostě s nástupem ihned!!!

- manuální zručnost, pečlivost, rychlost
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- min. věk 18 let
- spolehlivost

Nabízíme

- 125 Kč/hod. + zákonné příplatky
- výkonnostní ohodnocení
- smlouva na DPČ, po zaučení možnost HPP
- pracoviště přímo v Mostě
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv

Náplň práce

- obsluha stroje
- kontrola kvality
- kompletace hotových výrobků
- další zpracování plastových komponentů
- práce ve 3 směnném provozu (8 hodinová pracovní doba)

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Pechová