Make-up Artist/ka Praha

Plat: 36800 - 41800 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Otevíráme pozici Make-up artisty/ky pro zkušené i méně zkušené :). Bude skvělé, pokud máš vzdělání v oboru kosmetička/vizážistka nebo předchozí profesionální zkušenosti s líčením, ale dveře máme otevřené i pro uchazeče/ky se zkušenostmi na amatérské úrovni.

- Hledáme někoho, kdo miluje líčení a aktivně se mu věnuje (ať už na profesionální, nebo amatérské úrovni).
- Někoho, kdo je samostatný, komunikativní a proaktivní.
- Někoho, kdo má angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni (materiály k nastudování budou v angličtině).
- Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Nabízíme

- V první řadě práci v moderním prostředí s krásnými produkty.
- Vlastní organizaci práce.
- Základní mzdu 36 800 Kč.
- Měsíční bonus až 5.000 Kč.
- 5 týdnů dovolené.
- Sick-days.
- Kartičku volnočasových aktivit s měsíčním příspěvkem 400,-.
- Profit sharing a slevy na produkty.
- Kvalitní zaškolení a další šanci profesního rozvoje.
- Kompenzační příspěvek na MHD po Praze.

Náplň práce

Tvůj pracovní den:
- Zajišťování profesionálního zákaznického servisu – budeš mít na starosti přímou aplikaci make-upu a budeš pomáhat vybrat klientovi vhodný produkt.
- Reprezentace společnosti a produktů – znalost produktů, aplikačních technik, péče o svěřené portfolio produktů.
- Marketing – prezentace na sociálních sítích – upozornění na blížící se akce, představení nových produktů, make-up tutoriály.
- Příprava VIP akcí – zajištění drobných dekorací a občerstvení, objednání klientů (informovat, že bude VIP akce a objednat na líčení)
- Pracovní cesty v rámci Prahy, Ostravy a Olomouce.

GUDMUND s.r.o.

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Kvapilová