Personalista/Personalistka Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

podrobnosti o nabídce
Orientujete se v oblasti personalistiky?
AJ pro Vás není překážkou?
Preferujete práci v Ostravě a hledáte novou výzvu?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho stabilního klienta hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

co Vás čeká?

- zajištění podpisu pracovních smluv, změny v pracovním poměru, ukončení pracovního poměru, onboarding
- zadávání dat do systému - na denní bázi, spolupráce při implementaci nových modulů
- kontrola dodržování zákoníku práce
- sledování nových trendů v oblasti HR
- spolupráce s globálním HR týmem
- reporting

co vám nabídneme
- 25 dnů dovolené
- 13. plat
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- cafeterie
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- multisport karta
- školení, vzdělávací kurzy
- firemní akce aj.

co od vás očekáváme
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na stejné nebo velmi obdobné pozici min. 2 roky
- AJ na komunikativní úrovni (alespoň B2)
- orientace v personálních procesech i zákoníku práce
- uživatelská znalost práce na PC, schopnost rychlé orientace v novém systému
- ŘP sk. B - velkou výhodou

zaujala Vás nabídka?
V případě, že ano, zašlete mi Váš životopis pomocí odpovědního formuláře.
Máte-li dotaz, neváhejte mě kontaktovat na emailové adrese sara.kadlecova@randstad.cz nebo na tel. čísle: 770 193 342.

Budu se těšit, Sára.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sára Kadlecová