Rozvoz po Brně - s pomocí automobilu Van do 3,5 t, ŘP sk. B Brno

Plat: 25000 - 29000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Podrobnosti o nabídce
Pro našeho klienta zabývajícího se plněním tlakových lahví hledáme pracovníka na pozici pro rozvoz potravinářských, technických a mediciálních plynů.

Na této pozici budete v kontaktu přímo s našimi odběrateli - budete jim v přiděleném dodávkovém vozidle dovážet objednávky.

Pracovní doba:

po zapracování budete pracovat na 2 směny, a to od 8:00 do 16:30 nebo 12:00 - 20:30

Jedná se o dlouhodobou spolupráci na HPP přímo do kmene firmy.

Hlavní odpovědnosti:

Péče o stávající zákazníky
Odpovědnost za provoz služebního vozu (automobil VAN do 3,5 t)
Práce s hotovostními platbami/ uzavření hmotné zodpovědnosti
Zpracování administrativních podkladů (EET)

co vám nabídneme
Fixní mzdu 25. - 29.000kč s jednoročním bonusem

Stravenky v hodnotě 110kč

25 dnů dovolené

Práci na 2 směnný provoz

Dlouhodobou spolupráci

Příspěvěk na penzijní připojištění (po odpracování 12 měsíců)

Doplatek v době nemoci a sick days

Práci v příjemném prostředí

co od vás očekáváme
SŠ vzdělání

Zkušenost s rozvozem po Brně

Práce na PC

Samostatnost

Práce na PC (MS Office, Internet)

ŘP sk.B (skupina C výhodou) – aktivní řidič

Oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou

Bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)

Fyzická zdatnost - předávání plynových lahví

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková