Nákupčí (průmysl a výroba) Staňkov

Lokalita pracoviště: Staňkov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nákupčí (odvětví výroba a průmysl)
Mezinárodní společnost s dlouhou tradicí a stabilním zázemím nabízí místo nákupčího v sektoru průmysl a výroba. Různorodá a dobřa ohodnocená práce svyužitím agličtiny či němčiny na denní bázi.
Co bude náplní Vaší práce?

- zastoupení nákupu v projektových týmech v příslušné lokaci/divizi
zajištění včasného a kvalifikovaného nákupu materiálu pro výrobu
- zodpovědnost za přípravu, implementaci a sledování nákupních jednání s dodavateli
- podpora při určování cílových cen a kontrola jejich dodržování
optimalizace nákladů na materiál z pohledu nákupu
- eskalace odchylek ve výsledcích a vývoj navrhovaných řešení
- podpora a řízení projektů na snižování nákladů v nákupu a zodpovědnost za přípravu a implementaci opatření omezujících mezery ve spolupráci s komoditním nákupem
- zajištění toku informací mezi obchodní oblastí a oddělením nákupu a také odpovědnost za koordinaci příprav na run-up ve spolupráci s oddělením nákupu komodit
- příprava schůzek Steering committee na straně nákupu
- vyhodnocení návrhů na změny od dodavatelů a vývojového oddělení a v případě potřeby podpora zavedení těchto návrhů
- zodpovědný za sledování a dokumentaci změn na úrovni seznamu dílů u zakoupených dílů
- podpora speciálních projektů (relokační projekty, lokalizační projekty atd.)

co vám nabídneme
- velmi dobré ohodnocení
- bonusy, příplatky
- roční bonus ve dvou půlročních platbách
- závodní stravování
- fitness centrum

co od vás očekáváme
- středoškolské vzdělání (obor technický s dobrými obchodními znalostmi nebo obchodní s dobrými technickými znalostmi) nebo dlouhodobá praxe v oboru
- znalost moderních metod projektového řízení
- znalost metodiky nákupu v kombinaci s vyjednávacími schopnostmi a rétorickými dovednostmi, sebevědomé chování
- znalost práce na PC (MS Office, SAP – správa materiálu)
- aktivní znalost AJ, znalost NJ vítána

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sandra Pons