Montážní dělnice, mzda až 22.000 Kč, náborový příspěvek 6.000 Kč Ostrava - Vratimov

Plat: 19500 - 22000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava - Vratimov, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* manuální zručnost (jemná motorika rukou)
* dobrý zdravotní stav bez omezení, dobrý zrak
* spolehlivost a dobrou docházku

Nabízíme

* smlouva na HPP
* mzda až 22.000 Kč
* docházkový bonus 1.000 Kč / měsíčně
* dotované stravování
* 13. a 14. mzda
* sick days 3 dny
* náborový příspěvek po odpracované době 6.000 Kč
* třísměnný provoz - víkendy volné

Náplň práce

Nabízíme práci, kde využijete především šikovné ruce. Ostatní vás naučíme. V případě zájmu se těšíme na váš životopis.
* výroba kabelových svazků do aut
* práce ve stoje
* třísměnný provoz
* vhodné i pro absolventy

Místo výkonu: Vratimov

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Irena Boguszová