Projektový manažer/stavař - nové developerské projekty Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
- zkušenosti jako projektant/hlavní inženýr projektu
- projektové dovednosti a rozsáhlé odborné znalosti
- manažerské a komunikativní schopnosti
- samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme

- zajímavé projekty
- zodpovědnou pozici spojenou s vlastní iniciativou ve vedení projektu
- flexibilitu a samostatnost
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost osobního rozvoje
- další firemní benefity

Náplň práce

Pro developerskou firmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

Náplní práce bude:
- manažerské řízení přípravy developerského projektu po stránce technické, ekonomické a organizační
- koordinace a kontrola projektu ve spolupráci s příslušnými odděleními společnosti a ostatními členy projektového týmu

Grafton Recruitment s.r.o.

Dobrovského 74
Vysoké Mýto
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227