Nákupčí Vamberk

Lokalita pracoviště: Vamberk, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nákupčí
baví vás nákup, s ním spojená administrativa a ve vyjednávání cen se cítíte jako ryba ve vodě? Uvítáte pružnou pracovní dobu v pohodovém týmu? Potom čtěte dále, protože hledáme právě vás.

pro mezinárodní společnost zaobírající se výrobou řetězů, se sídlem ve Vamberku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí (m/ž).
co bude vaší náplní práce?

- komunikace se stávajícími dodavateli a vyhledávání nových
- vystavování objednávek, urgencí, kontrola a párování faktur
- v SAPu budete spravovat a udržovat data
- zpracovávání cenových porovnání a statistik

co vám nabídneme?
- odpovídající platové ohodnocení
- stravenky v hodnotě 120 CZK, flexipassy
- pružnou pracovní dobu v pohodovém týmu
- jisté a stabilní zaměstnání
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek k penzijnímu připojištění a pojištění odpovědnosti
- vzdělávací kurzy, školení a občerstvení na pracovišti

co byste měl/a mít?
- ideálně SŠ/VŠ vzdělání technického směru (není však podmínkou)
- komunikativní angličtinu slovem i písmem - budete komunikovat s našimi zahraničními partnery, komunikativní němčina je výhodou
- praxe v nákupu je podmínkou
- znalost SAPu je velké plus
- samostatnost, pečlivost a odolnost vůči stresu
- uvítali bychom řidičské oprávnění skupiny B

jak se přihlásit?
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Juraj Elexa