Produktový specialista pro molekulární biologii - Praha

Plat: 40000 - 48000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, jednoho z nejsilnějších distributorů v segmentu Life Science hledáme kandidáta/tku na pozici Sales Specialist (molekulární biologie a genomika Life Science plus Dx aplikace) pro region Praha
- VŠ vzdělání přírodovědného nebo medicínského směru
- Znalost laboratorního vybavení typu: PCR skříně, a pracovní stanice, Digitální PCR, PCR termální cyklovače
- Osobnost s obchodním talentem (chuť prosadit se)
- Zkušenosti z obchodu výhodou, ale absolventi s chutí pro obchod jsou také vítáni
- Ochota cestovat (více než 50 % času)
- Pokročilá znalost anglického jazyka na úrovni alespoň B1
- Aktivní řidič

Nabízíme

- Nutnost dalšího vzdělávání
- Přístup k unikátním technologiím a aplikacím
- Podnětné pracovní klima ve stabilní a kapitálově velmi silné společnosti
- Zázemí stabilní a perspektivní společnosti

Náplň práce

- Zodpovědnost za produktové portfolio pro klíčové zákazníky v molekulární biologii a případně genomice
- Prodej TOP laboratorního spotřebního materiálu a reagencií, prezentace a demonstrace nabízených produktů v segmentu Věda a výzkum
- Komunikování se zástupci dodavatelů
- Analýza a orientace na trhu, monitoring aktuálních trendů a konkurence v oblastech Life Science a IVD
- Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky a aplikační podpora
- Plnění stanovených cílů a pravidelný reporting
- Větší část pracovní doby v terénu

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek