Osobní bankéř/ka Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Představte si, že budete mít vlastní portfolio klientů, kterým budete pomáhat a radit v oblasti investic, hypoték a dalších bankovních produktů.  Stabilní plat, a protože jste dobrým obchodníkem nebo obchodnicí, tak i super bonusy.  Můžete se těšit na spolupráci nejen s kolegy na pobočce, ale také napříč bankou. A v neposlední řadě Vás podpoříme ve vzdělávání a kariérním rozvoji.

Co od Vás očekáváme?    •  Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
   •  Znalost cizího jazyka výhodou
   •  Obchodního ducha a prodejní drive
   •  Zkušenost z oblasti financí výhodou

Náplň práce:    •  Péče o vlastní portfolio klientů
   •  Poskytování poradenství
   •  Odpovědnost za prodejní výsledky
   •  Akvizice nových klientů
   •  Spolupráce napříč segmenty
   •  Odpovědnost za kvalitu služeb

Co Vám nabízíme?   •  Odměnu formou fixní mzdy a čtvrtletních bonusů
   •  5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a sick days
   •  Možnosti využití zvýhodněných produktů banky (hypotéky, investice, účty)
   •  Zvýhodněné slevy u firemních partnerů (př. Allianz produkty)
   •  Stravenky a 20 000 bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
   •  Slevy u firemních partnerů, výhodné podmínky na bankovní produkty
   •  Perfektní Christmas party, sportovní hry a jiné akce během roku

V UniCredit Bank budujeme budoucnost, která je skutečně digitální   •  Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot
   •  S chatbotem vás čeká skutečně férový rozhovor, všechny informace převádí na jedničky a nuly
   •  Na pohovor potřebujete asi 20 minut, do emailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu
   •  Se smart náborem jsme na českém trhu první, využijte tedy příležitost jít s trendy – a zkuste si výběrové řízení budoucnosti!

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková