Lékař/ka Karlovy Vary

Plat: 56000 - 71000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ vzdělání lékařského směru, způsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
- Nutná specializovaná způsobilost: RFM, ORT, CHIR, NEUR, REVM
- schopnost plynulé komunikace v češtině
- Nutná znalost německého jazyka
- Profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování
- Předpoklady pro týmovou práci
- Zdravotní, občanskou a morální bezúhonnost

Nabízíme

- Náborový příspěvek 20 000 Kč
- RFM měsíční mzda 71 000 Kč + další výkonnostní složky
- ORT, CHIR, NEUR, REVM měsíční mzda 56 000 Kč + další výkonnostní složky
- Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou
- Aktivní podpora dalšího vzdělávání
- Personální strava za zvýhodněné ceny
- Možnost výměnných rekreací zaměstnanců po celé ČR
- Příměstské tábory pro děti zaměstnanců
- Zvýhodněné vstupné do lázeňského centra Agricola
- Možnost ubytování v penzionu

GLOBAL-ACCOUNTING-SERVICES.COM s.r.o.

Svatopluka Čecha 1077
Lovosice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Vencová   777 767 862